Re: Mille nimel mängite pokkerit`?
Krt eelmine suvi ühel vennal vedeles maja all garaazis punane Mach1, jõle heas korras.. kuu aega hommikul ja õhtul tiirutasin selle ümbes, omal hõbeniit maani...
Ma jääks ka suu ammuli vaatama ja kaotaks ajataju :D
Krt eelmine suvi ühel vennal vedeles maja all garaazis punane Mach1, jõle heas korras.. kuu aega hommikul ja õhtul tiirutasin selle ümbes, omal hõbeniit maani...
Ma jääks ka suu ammuli vaatama ja kaotaks ajataju :D

Comment