Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #151
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Krt eelmine suvi ühel vennal vedeles maja all garaazis punane Mach1, jõle heas korras.. kuu aega hommikul ja õhtul tiirutasin selle ümbes, omal hõbeniit maani...

    Ma jääks ka suu ammuli vaatama ja kaotaks ajataju :D

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #152
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      TOBUYFOODOMG

      Comment

      • volde
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 185

        #153
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        Ma tahaks kahte asja saavutada_
        WORLD DOMINATION
        Ja korralik auto:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Pidi hullult hästi edasi käima.
        Tglt pole muud teha.

        Comment

        Working...